Hookbots یک بازی ویدئویی در سبک اکشن است که توسط شرکت Tree Interactive توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در آگوست ۲۰۱۹ برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را به دنیایی می برد که ربات های آن به عنوان قهرمان شناخته می شوند و شما وظیفه دارید ربات مخصوص به خود را ساخته و آن را هدایت کنید. شما می توانید ربات خود را ساخته و آن را با استفاده از بیش از ۵۲ آیتم مختلف شخصی سازی نمایید. شخصیت های بازی “نبرد ربات ها” بسیار متنوع می باشند و هریک دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند. با پیشرفت در بازی باید با دشمنان خود به نبرد بپردازید و ربات خود را به شکلهایی همچون جنگجویان فضایی، شوالیه‌ها و ربات‌هایی دایناسور نما تغییر دهید. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی خوب، سلاح های متنوع، شخصیت های منحصر به فرد و … اشاره کرد.

 

 

سیستم مورد نیاز

Minimum:
OS: Windows 10
Processor: Intel Core 2 Duo E5200
Memory: ۴ GB RAM
Graphics: GeForce 9800GTX+ (1GB)
DirectX: Version 10
Storage: ۲ GB available space

Recommended:
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5
Memory: ۸ GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560
DirectX: Version 11
Storage: ۴ GB available space

همچنین شما می توانید با مراجعه به این سایت و جستجوی نام بازی، از سازگاری سخت افزار کامیپوتر خود برای اجرای این بازی اطلاعات دقیق تری کسب کنید.

لینک دانلود 

منبع : پی سی دانلود

 

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>