Island 1979 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و بقا است که توسط شرکت Island 1979 توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در آگوست ۲۰۱۹ برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در آینده ای دور و در سال ۲۱۲۰ جریان دارد، زمانی که انسان ها توانسته اند در زمینه سفر های فضایی بسیار پیشرفت کنند و هزاران سیاره شبیه به زمین را کشف نمایند. در بازی ماموریت هایی به نام “جزایر” در حال انجام است و هدف آن هم استعمار سیارات کشف شده و شبیه زمین می باشد. در بازی شما وظیفه دارید به سیاره “جزیره ۱۹۷۹” رفته و کارهای شناسایی را انجام دهید. این سیاره از لحاظ محیطی بسیار شبیه به زمین می باشد و محیط زیست آن نیز بسیار خطرناک و همانند عصر دایناسور های زمین می باشد. در گیم پلی بازی شما باید پس از ورود شروع به شناسایی مناطق پر خطر و امن کنید و هر لحظه آماده مرگ به وسیله موجودات بومی این سیاره باشید. در بازی شما باید همه چیز را مدیریت کنید و سعی کرده تا زنده بمانید و ماموریت های خود را تکمیل کنید.

 

 

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7 and up
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz
Memory: ۲ GB RAM
Graphics: Geforce 9600 GS, Radeon HD4000, Shader Model 3.0, 512 MB
Storage: ۲ GB available space
Sound Card: DirectX compatible

همچنین شما می توانید با مراجعه به این سایت و جستجوی نام بازی، از سازگاری سخت افزار کامیپوتر خود برای اجرای این بازی اطلاعات دقیق تری کسب کنید.

لینک دانلود 

منبع : پی سی دانلود

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>