Luna Sanctus یک بازی ویدئویی در سبک نقش آفرینی و مبارزه ای است که توسط شرکت Kamo Studio توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در آگوست ۲۰۱۹ برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را وارد دنیایی جادویی و فانتزی می کند، جایی که باید ۵ شهر بزرگ را کاوش کنید و ماموریت های بسیاری را پشت سر بگذارید. داستان بازی در مورد پسر پادشاهی است که توسط یک کودتا خانواده اش کشته شده اند و شاهد قتل تمام اعضای خانواده خود بوده است. در بازی شما به وسیله یک طایفه مخفی شده و توسط آنها آموزش داده می شود و به جنگجویی بزرگ تبدیل شده اید. بازی از جایی آغاز می شود که ۱۲ سال پس از حادثه شما تصمیم به انتقام می گیرید و شروع به یافتن و تعقیب قاتلان خانواده خود می کنید. در گیم پلی بازی “لونا سانکتوس” شما می توانید با شخصیت های مختلفی آشنا شده و با آنها همراه شوید و در نبردها از توانایی های آنها استفاده کنید.

 

 

 

سیستم مورد نیاز

Minimum:
OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: Intel Dual Core 2 GHz or equivalent
Memory: ۴ GB RAM
Graphics: DirectX 9/OpenGL 4.1 capable GPU
Storage: ۶۰۰ MB available space
Additional Notes: ۱۲۸۰×۷۲۰ or better display

Recommended:
Processor: Intel Quad core 3 GHz or equivalent
Memory: ۸ GB RAM
Graphics: GTX 750 or higher

همچنین شما می توانید با مراجعه به این سایت و جستجوی نام بازی، از سازگاری سخت افزار کامیپوتر خود برای اجرای این بازی اطلاعات دقیق تری کسب کنید.

لینک دانلود 

منبع : پی سی دانلود

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>