Overdungeon یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و استراتژی است که توسط شرکت POCKET PAIR توسعه یافته و به وسیله Leiting Games در آگوست ۲۰۱۹ برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت کارتی و دارای گیم پلی نوآورانه ای می باشد. داستان بازی از جایی آغاز می شود که دشمنان شما سعی در نابودی شما و سرزمینتان را دارند و شما باید با استفاده از توانایی های خود در مقابل آنها بایستید. در بازی “بر فراز سیاه چال” شاهد کارت های مختلفی خواهید بود که هر یک از آنها باعث افزایش قدرت شما می شوند. شما با بدست آوردن این کارتها می توانید یک دیوار دفاعی در مسیر های مختلف و اطراف قلعه خود بسازید تا در صورت نزدیک شدن نیرو های دشمن این تجهیزات و موانع دفاعی از شما محافظت نمایند. دشمنان شما نیز دارای توانایی های منحصر به فردی می باشند و با قدرت کامل به شما حمله خواهند کرد.

 

 

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7 SP1+
Processor: ۱.۷ GHz
Memory: ۴ GB RAM
Graphics: VRAM 512MB
DirectX: Version 11
Storage: ۲ GB available space

همچنین شما می توانید با مراجعه به این سایت و جستجوی نام بازی، از سازگاری سخت افزار کامیپوتر خود برای اجرای این بازی اطلاعات دقیق تری کسب کنید.

لینک دانلود 

منبع : پی سی دانلود

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>